Wypadek Drogowy, Trasa Grochotów - Świebodzice (ZDJĘCIA)

Alarm 24.08.2015, 17:05


Dyżurny SKKP w Świdnicy zadysponował nasz zastęp do wypadku drogowego na trasie Strzegom – Świebodzice. Kierujący ciągnikiem rolniczym wykonując manewr skrętu nie zachował należytej ostrożności, doprowadzając do zderzenia z samochodem osobowym.  Kierująca BMW z obrażeniami twarzy została przetransportowana do szpitala. 

Nasze działania polegały na zneutralizowaniu substancji ropopochodnych oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Droga była przez kilka godzin nieprzejezdna. Działania trwały około trzech godzin. W akcji brały udział jednostki ze Stanowic i Świebodzic. 

Write a comment

Comments: 3
 • #1

  Świadek (Thursday, 03 September 2015 19:12)

  Jestem Świadkiem wypadku..co wy ludzie za bzdury piszecie !!! wina jest tej pani co jechała bmw !!
  Traktorzysta jechał chciał skręcić w lewo ja zachamowałem samochód za mną też gdy traktorzysta ruszył pani bmw wjechała!! ma szczęcie że nic takiego jej sie nie stało młode a głupie rodzice auto kupią to szaleją a później wypadki !! jak będzie jakaś sprawa w sądzie ja będe świadkiem przeciw tej pani !!!!

 • #2

  OSP Stanowice (Monday, 07 September 2015 12:34)

  Przyczynę wypadku ustaliła policja, dlatego jest podana taka a nie inna informacja. Ma pan prawo nie zgodzić się z ustaleniami policji, ale proszę nie inysynuować iż strona podaje nie prawdziwe informacje.

 • #3

  Siwy (Monday, 07 September 2015 17:02)

  Sprawa jest oczywista a jednak chyba podaję